DACHSER Sp. z o.o. partnerem inauguracji roku akademickiego 2009/2010

9 października 2009 r., odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2009/2010 na Wydziale Zarządzania UŁ. Uroczystość w auli im. Profesora J. Zieleniewskiego uświetniło wystąpienie Prorektora ds. ekonomicznych Uniwersytetu Łódzkiego profesora Bogdana Gregora oraz dziekana Wydziału Zarządzania, profesor Ewy Walińskiej. Wykład inauguracyjny nt. „Szczególna rola logistyki w czasach kryzysu gospodarczego” wygłosił Pan Grzegorz Lichocik, prezes DACHSER Sp. z o.o. Podczas uroczystej gali, studenci, którzy w procesie rekrutacji otrzymali największą liczbę punktów, otrzymali z rąk Pana Rektora i Pani Dziekan listy gratulacyjne.

Wyjątkową niespodziankę przygotował Bank Zachodni WBK – każdy ze studentów rozpoczynający naukę na Wydziale, otrzymał ekskluzywnie przygotowaną kartę płatniczą. Wraz z indeksem na ich ręce trafiły również specjalnie przygotowane „Przewodniki studenta”, w których zawarte są wskazówki ułatwiające pierwsze kroki na studiach (np. kalendarz akademicki, ważne miejsca na Wydziale, informacje o sesji itd.). Na zakończenie uroczystości studenci odśpiewali Gaudeamus.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z inauguracji.

inauguracja2010