Dni Inwestycji z PKO Bankiem Polskim na Uniwersytecie Łódzkim

00

Wydarzenie zostało zorganizowane z naszym partnerem PKO Bankiem Polskim 17 maja 2016 roku. Studenci mogli przez cały dzień uzyskiwać informacje dotyczące ofert pracy, praktyk i staży. Część warsztatowa była poświęcona rozmowie rekrutacyjnej w PKO Banku Polskim oraz postawom przywódczym w zarządzaniu zespołem. Warsztaty prowadzili specjaliści z Działu HR: Dyrektor HR PKO Banku Polskiego Dorota Kawałczewska-Wojtczak.

Podczas wydarzenia odbyła się prelekcja “Inwestowanie – czyli jak zarabiać w prosty sposób”, którą poprowadził Wilhelm Mikołajczyk, Dyrektor Departamentu Sprzedaży PKO TFI. Uczestnicy wykładu: studenci oraz pracownicy Wydziału Zarządzania poznali kilka istotnych wskazówek jak w prosty sposób rozpocząć efektywne inwestowanie. Dodatkowo na uczestników wykładu czekał konkurs z upominkami bankowymi. Na zakończenie odbyła się prezentacja IKO prowadzona przez przedstawiciela Biura Bankowości Mobilnej PKO Banku Polskiego.