Dzień z PZU na Wydziale Zarządzania UŁ

dzien_z_pzu

17 października 2016 r. odbył się Dzień z PZU na Wydziale Zarządzania UŁ. Studenci mogli poznać ofertę PZU, wzięli także udział w edukacyjnych warsztatach i korzystali z atrakcji na stoisku PZU. W trakcie warsztatów „Przeciwdziałanie przestępczości w biznesie, na przykładzie zakładu ubezpieczeń” studenci dowiedzieli się jak identyfikować metody wyłudzania i w jaki sposób można im przeciwdziałać. W trakcie warsztatu jego uczestnicy nauczyli się również jak rozpoznawać symptomy przestępstwa ubezpieczeniowego oraz jak nie paść ofiarą takiego oszustwa.

Studenci Wydziału Zarządzania UŁ mogli też porozmawiać z Ambasadorami PZU o jesiennych inicjatywach studenckich, czyli m.in. konkursie Inwestycja w Przyszłość (www.pzu.pl/inwestycja-w-przyszlosc) oraz cyklu edukacyjnych warsztatów Dni Otwartego Biznesu (www.pzu.pl/dni-otwartego-biznesu). Zainteresowani  mieli szansę wybrać się na wirtualną wycieczkę po PZU Tower dzięki technologii Samsung Oculus Rift i zobaczyć m.in. biuro jednego z prezesów, Salę Zarządu oraz zapierający dech w piersiach widok z 27 piętra warszawskiej centrali PZU.