I Piknik Sportowy WZ-ki

Piknik Sportowy WZ-ki

4 czerwca 2016 roku odbył się I Piknik Sportowy WZ-ki. Wydarzenie obejmowało część sportowo-rekreacyjną oraz szereg atrakcji dla dzieci.

Pierwszym punktem piknikowego programu był V Jubileuszowy Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ. W Turnieju wzięły udział cztery drużyny piłkarskie, złożone ze studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania UŁ, triumfatorów poprzednich edycji Turnieju.  Turniej wygrała drużyna absolwentów naszego Wydziału: „Just Out Time”.

Sportową część Pikniku bardzo poważnie potraktowały wydziałowe drużyny siatkarskie w meczu „Katedra Rachunkowości i Przyjaciele” kontra „WZ-owa Reszta Świata”. Siatkarska rywalizacja zakończyła się zwycięstwem „Katedry Rachunkowości i Przyjaciół”. Niemałych emocji dostarczyły również konkurencje sportowe, w których brali udział pracownicy Wydziału Zarządzania. Rywalizacja o Puchar i zaszczytne miano najlepszego WZ-owego teamu sportowego rozgrywała się zarówno na polu zręcznościowym, jak i w konkurencjach na czas.

Zmagania piłkarskie pomiędzy reprezentantami świata akademickiego a przedstawicielami biznesu stanowiły podsumowanie sportowej zabawy. W rywalizację włączyli się członkowie firm z Rady Biznesu: Karolina Lipa – BZ WBK Grupa Santander, Piotr Komorowski – Velg, Michał Ługowski – PZU. Do wspólnej zabawy z piłką przyłączyły się dzieci pracowników oraz gości z Rady Biznesu, której drużyna wygrała to towarzyskie spotkanie.

Nasi najmłodsi piknikowi goście chętnie korzystali z różnorodnych gier i zabaw przygotowanych specjalnie dla nich w ramach kilku stoisk m.in.: malowania twarzy, warsztatów z biżuterii, tworzenia balonikowych zwierzątek, kolorowanek czy też kącika sportowego.

Szczególne podziękowania za aktywne włącznie się w organizację I-go Pikniku Sportowego WZ-ki kierujemy do firm z Rady Biznesu, zarówno tych, których przedstawiciele uczestniczyli w sportowych rozgrywkach: Bank Zachodni WBK Santander, Velg oraz PZU, jak i fundatorów upominków dla zwycięzców poszczególnych konkurencji sportowych oraz dla wszystkich dzieci: Dachser, PKO Bank Polski, Bank Zachodni WBK Santander, PZU.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do dalszej aktywnej współpracy we wspólnych inicjatywach.