II Piknik Rodzinno-Sportowy WZ-ki

34290585983_f3598e211e_z

3 czerwca 2017 roku odbył się II Piknik Rodzinno-Sportowy WZ-ki.

Wśród atrakcji dla dzieci znalazły się treningi: piłkarski (prowadzony przez trenerów ze szkółki piłkarskiej Football Academy) oraz cheerleaderski (który poprowadziła Anna Krasnova z Katedry ZZL), mini-kurs pierwszej pomocy, gra terenowa oraz zabawy z animatorami. Zmagania dla dzieci w ramach gry terenowej połączone z quizem wiedzy koordynowali studenci Wydziału Zarządzania UŁ z koła naukowego SKN Sinergia. Na zwycięzców gry czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów Wydziału Zarządzania UŁ. Nasi najmłodsi piknikowi goście chętnie korzystali z różnorodnych gier i zabaw przygotowanych specjalnie dla nich przez animatorki m.in.: malowania twarzy, tworzenia balonikowych zwierzątek, czy też kącika sportowego.

Dorosłych zachęciliśmy do udziału w meczach piłki siatkowej i nożnej, rywalizacji WZ-teamów oraz turnieju badmintona. Siatkarska rywalizacja pomiędzy drużynami „Akademicy” kontra „WZ-owa Reszta Świata” zakończyła się zwycięstwem „WZ-owej Reszty Świata”, która zrewanżowała się za ubiegłoroczną porażkę. Tegoroczne zmagania WZ-teamów o Puchar przechodni Dziekana zostały rozegrane na dmuchanym torze przeszkód w sztafetowej konkurencji sportowej. O zaszczytne miano najlepszego WZ-owego teamu sportowego ubiegały się cztery drużyny, ostatecznie triumfował duet informatyków, przed ekipą Działu Administracji i Komunikacji, teamem Katedry ZZL oraz połączonymi siłami Prodziekana ds. Studenckich i Internacjonalizacji Programów Kształcenia oraz Pełnomocnika ds. Współpracy z Zagranicą i Kontaktów z Otoczeniem. Dużą popularnością cieszył się turniej badmintona rozgrywany z udziałem pracowników i ich rodzin. Zaciętą rywalizację o Złotą Lotkę Dziekana WZ UŁ zdominowali panowie, przedstawiciele rodzin pracowników WZ UŁ. Towarzyski Mecz Piłkarski „Administracja vs. Akademicy” zakończył sportowe zmagania.

Piknik podsumowaliśmy wspólnym grillowaniem połączonym z wręczeniem pamiątkowych upominków dla wszystkich dzieci oraz dla zwycięzców rywalizacji sportowej. Na uczestników wydarzenia czekały słodkie przekąski. Kulinarnym degustacjom towarzyszyły popisy muzyczne zaprzyjaźnionych kapel!

Szczególne podziękowania za aktywne włącznie się w organizację II-go Pikniku Sportowego WZ-ki kierujemy do firm z Rady Biznesu, fundatorów upominków dla dzieci i uczestników zmagań sportowych: Banku Zachodniego WBK Santander, Dachser, PZU.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, a naszym Partnerom za wsparcie. zachęcamy do dalszej aktywnej współpracy.

Fotorelacja z wydarzenia: https://www.flickr.com/photos/138241519@N02/albums/72157684666771235