Inauguracja roku akademickiego 2016/2017

Wiadomość z dnia r.

inauguracja_2016_2017

30 września 2016 r. w zmodernizowanej auli głównej im. prof. Jana Zieleniewskiego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017. Wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości: przedstawicieli władz uniwersyteckich i innych wydziałów UŁ, Kolegium Dziekańskie, pracowników Wydziału Zarządzania, partnerów biznesowych Wydziału, a przede wszystkim studentów.

Studentów po raz pierwszy w roli Dziekana powitał dr hab. Tomasz Czapla, prof. UŁ, który w swoim wystąpieniu odniósł się do minionych ośmiu lat, w trakcie których funkcję Dziekana Wydziału pełniła prof. dr hab. Ewa Walińska, a także do zmian, jakie w tym czasie zaszły na Wydziale Zarządzania UŁ.

W programie wydarzenia znalazło się między innymi wystąpienie prof. dr. hab. Elżbiety Żądzińskiej, Prorektora ds. Nauki UŁ, immatrykulacja studentów I roku oraz wręczenie listów gratulacyjnych dla osób, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w postępowaniu kwalifikacyjnym na studia.

Grupa najlepszych studentów otrzymała z rąk Pani Rektor, Pana Dziekana oraz przedstawicieli Santander Universidades listy gratulacyjne i upominki przygotowane przez partnera inauguracji Santander Universidades. Gościem specjalnym inauguracji był Luis Juste Picon Dyrektor Globalnej Dywizji Santander Universidades, który zachęcił studentów do korzystania z licznych możliwości rozwoju, jakie czekają na nich w trakcie studiów, zapewnił także, że mogą liczyć na wsparcie programu Santander Universidades.

Następnie studenci WZ UŁ i goście zebrani w auli im. prof. Jana Zieleniewskiego mogli wysłuchać wykładu inauguracyjnego Dyrektora PGE Obrót S.A. Oddział I w Łodzi, Dariusza Łukaszewskiego pt. “Internet rzeczy, technologie smart, dokąd zmierzamy?”.

Dziekan Wydziału Zarządzania zaprezentował studentom I-go roku opiekunów poszczególnych kierunków oraz grup studenckich i zachęcił ich do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności wydziałowej. Studenci otrzymali od Dziekana zaproszenie na prezentację kół naukowych „sKOŁOwanie” oraz na imprezę wydziałową „WZ-tówkę”.

Na zakończenie Dziekan podziękował Partnerowi inauguracji roku akademickiego Santander Universidades i wyraził nadzieję na kontynuację efektywnej współpracy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

© 2018 Rada Biznesu Wydziału Zarządzania UŁ | Zaloguj się

Partnerzy