Wręczenie nagród dla najlepszych absolwentów 2020

Wiadomość z dnia r.

Rok 2020 zaskoczył wszystkich i zmienił wiele planów. Od kilkunastu lat na Wydziale Zarządzania UŁ ostatnia sobota listopada wiązała się z uroczystą Galą Absolwenta uświetniającą moment zakończenia studiów i rozpoczęcia nowego etapu życia. W tym roku okazało się to niemożliwe. Wielu z naszych absolwentów w terminie obroniło prace magisterskie i ukończyło studia pierwszego stopnia, a… Czytaj dalej »

Gala Absolwenta 2019

Wiadomość z dnia r.

header (1)

30 listopada 2019 r. odbyła się kolejna Gala Absolwenta. Gospodarzem Gali był Dziekan Wydziału Zarządzania UŁ, dr hab. Tomasz Czapla, prof. UŁ, który przywitał wszystkich obecnych gości, pracowników, a także absolwentów wraz z rodzinami. Prorektor UŁ ds. ekonomicznych dr hab. Grzegorz Urbanek, prof. UŁ w swoim przemówieniu podkreślił, iż Wydział Zarządzania zajmuje chlubne drugie miejsce… Czytaj dalej »

Warsztaty z narzędzia Monday.com

Wiadomość z dnia r.

WARSZTATY VELG

Wspólnie z Velg Consulting (certyfikowanym partnerem oprogramowania monday.com w Polsce) zaprosiliśmy wykładowców i studentów na warsztaty. Rozwiązanie monday.com jest innowacyjnym narzędziem do zarządzania projektami, planowaniem pracy zespołów i jedną przestrzenią do komunikacji. Z oprogramowania korzysta aktualnie blisko 100 000 firm, instytucji oraz organizacji w ponad 80 krajach. Warsztaty odbyły się dla dwóch zainteresowanych grup, a… Czytaj dalej »

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

Wiadomość z dnia r.

inauguracja_2016_2017

27 września 2019 roku zainaugurowaliśmy kolejny rok akademicki. W uroczystości wzięli udział studenci I.go roku, a także znamienici goście: reprezentanci władz miasta i regionu, przedstawiciele uczelni, partnerzy biznesowi i instytucjonalni Wydziału, pracownicy Wydziału Zarządzania UŁ. Po oficjalnych wystąpieniach Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ, Prorektora ds. ekonomicznych UŁ oraz wiceprezydenta miasta Łodzi p. Adama Wieczorka grupa najlepszych… Czytaj dalej »

Spotkanie “Rebranding: Jak zakochać się po raz drugi w marce” z Santander Bank Polska

Wiadomość z dnia r.

santander

Na zaproszenie pracowników i studentów Wydziału Zarządzania UŁ przedstawiciele Santander Bank Polska opowiedzieli o wyzwaniach związanych z procesem rebrandingu Banku Zachodniego WBK na Santander Bank Polska. Zgromadzeni w auli A słuchacze mogli poznać przyczyny takiej decyzji podjętej przez Grupę Santander, dowiedzieć się więcej o planie wdrożenia nowej identyfikacji wizualnej oraz czyhających na każdym kroku wyzwaniach… Czytaj dalej »

© 2021 Rada Biznesu Wydziału Zarządzania UŁ | Zaloguj się

Partnerzy