Otwarcie Placówki Relacyjnej Santander Universidades na Wydziale Zarządzania UŁ

IMG_0730

Placówka bankowa, która oprócz konta może zaoferować Ci płatne praktyki a w miejsce oferty karty kredytowej zaproponuje pomoc w realizacji projektów badawczych? Tym właśnie wyróżniają się nowo otwarte Strefy Santander Universidades! Jedna z takich stref powstała na Wydziale Zarządzania UŁ, a jej uroczyste otwarcie miało miejsce w poniedziałek 23 listopada 2015 r. W uroczystości wzięli udział m.in.: przedstawiciele władz uczelni: Prorektor ds. współpracy z zagranicą UŁ, prof. dr hab. Zofia Wysokińska, Dziekan Wydziału Zarządzania UŁ, prof. dr hab. Ewa Walińska, a także Michał Kuczmierowski Dyrektor Programu Santander Universidades, Tomasz Mielniczuk Manager Rozwoju Sprzedaży Santander Universidades oraz Karolina Lipa, manager Placówki Relacyjnej Santander Universidades na Wydziale Zarządzania UŁ. Wierzymy, że stała obecność przedstawicieli programu Santander Universidades na Wydziale zaowocuje wieloma wspólnie realizowanymi projektami.

Polecamy galerię zdjęć z wydarzenia